Сітка в рамі d3 кв 15x15 з зачіпами L600 H4. Осередок 50/50мм. Сітка торгова металева під навісний інвентар та аксесуари на опорах

- Під замовлення
- Код: 99037/9995
Відправка з 30 травня 2026415 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка накладеним платежем тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Сітка в рамі d3 кв 15x15 з зачіпами L600 H4. Осередок 50/50мм
Сітка в рамі із зачепами призначена для демонстрації різноманітних аксесуарів, снеків та іншої продукції на навісах. Використовуються як у продуктових магазинах, так і в магазинах одягу та бутіках.
Має по краях спеціальні зачепи під перфорацію та встановлюється на різні опори, настінні рейки та інші стійки нашого виробництва, з підходящою перфорацією.
Торгове обладнання нашого виробництва виглядає естетично, вписується в будь-який інтер'єр (колір можна змінити на індивідуальне замовлення), що підвищує лояльність вашого клієнта.
Ми виробляємо величезну різноманітність сіток (решіток) у рамах та на ніжках.
Уточніть у менеджера перед замовленням правильність вибору комплектуючих та їх наявність.





Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Висота рами: 480мм
Ширина без зачепів: 560мм
Ширина із зачепами: 600мм
Осередок 50/50мм
Виконана з профільної труби 15х15х0, 8мм
Діаметр дроту: 3мм
Зачепів: 4 шт
Рама пофарбована порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Регульовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 480 мм |
- Ціна: 415 ₴

















