Стелаж COMFORT-1325 H1800 L1350 W300 (тр.25x25), золото.

- Під замовлення
- Код: 73404/1923л/K 101 SM
Відправка з 26 квітня 20268 092 ₴
+380 (63) 202-83-84
Консультант
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Важливо! Доставка післяплатою тільки за передоплатою!
Стелаж Comfort Loft 1800х1350х300мм
Де використовують цей стелаж.
Підходить для різноманітних завдань. Використовують як удома так і в різних магазинах та бутіках.
У магазинах застосовується як виставковий стенд для квітів та статуеток, різноманітних аксесуарів та косметики, також для підходить для одягу у складеному вигляді.
У домашніх умовах використовують як звичайний поличковий стелаж для книг, аксесуарів, нагород та багато іншого.





Стандартні кольори та розміри на нашому сайті
Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
1
Характеристики:
Висота: 1800мм
Ширина: 1350мм
Глибина: 300мм
Профіль: 25х25мм
ДСП: 16мм
Металовироби в комплекті.
2
Виникли питання при виборі?
Напишіть або зателефонуйте нам! Ми завжди раді надати допомогу у виборі наших виробів, а також готові безкоштовно проконсультувати вас з будь-яких питань про нашу продукцію!
Увага! Перед замовленням проконсультуйтеся у менеджера з наявності товару та правильності вашого вибору комплектуючих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для побутової хімії, Для іграшок, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Регульовані ніжки | Немає |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Висота | 1800.0 |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина: | 1350 мм |
- Ціна: 8 092 ₴





















