Стелаж COMFORT-1325 H1800 L1350 W300 (тр.25x25), чорний.

- Під замовлення
- Код: 73404/9995/K 101 SM
Відправка з 06 травня 20267 165 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Стелаж Comfort Loft 1800х1350х300мм
Підходить для різноманітних завдань. Використовують як удома так і в різних магазинах та бутіках.
У магазинах застосовується як виставковий стенд для квітів та статуеток, різноманітних аксесуарів та косметики, також для підходить для одягу у складеному вигляді.
У домашніх умовах використовують як звичайний поличковий стелаж для книг, аксесуарів, нагород та багато іншого.





Стандартні кольори та розміри на нашому сайті
Висота: 1800мм
Ширина: 1350мм
Глибина: 300мм
Профіль: 25х25мм
ДСП: 16мм
Металовироби в комплекті.
Напишіть або зателефонуйте нам! Ми завжди раді надати допомогу у виборі наших виробів, а також готові безкоштовно проконсультувати вас з будь-яких питань про нашу продукцію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для побутової хімії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для іграшок |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
- Ціна: 7 165 ₴




















