Полиця (дротяна, металева) в економпанель 900х180мм

- Під замовлення
- Код: 50165/9995
Відправка з 08 квітня 2026163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 202-83-84
Консультант
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Полиця (дротяна, металева) в економпанель 900х180мм
Як і де використовують наші навіси?
Ця полиця підходить до економ панелей. Найпростіша установка дозволяє швидко змінювати конфігурацію вітрини.

Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
1
Характеристики
Довжина: 900мм
Глибина: 180мм
Висота борту: 30 мм
Крок дроту: 30мм
Діаметр дроту: 4,0мм, та 2,5мм
Забарвлена порошковою фарбою.
2
Виникли питання при виборі?
Напишіть або зателефонуйте до нас! Ми завжди раді надати допомогу у виборі наших виробів, а також готові безкоштовно проконсультувати вас з будь-яких питань про нашу продукцію!
Увага! Перед замовленням проконсультуйтеся у менеджера з наявності товару та правильності вашого вибору комплектуючих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гачки |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кошик | Кошики |
- Ціна: 163 ₴












