Фон перфорований "Ластівчин хвіст" 900*350*1,2мм. Перфорація в опору, панель стінка перфорована в стелаж

- Під замовлення
- Код: 46155/9995
Відправка з 29 квітня 2026745 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Фон перфорований "Ластівчин хвіст" 900*350*1,2мм

Перфорований фон використовують у збірних стелажах як основу під навісні гачки та гачки з цінниками, на які вивішують навісний товар. Це можуть бути аксесуари, ремені, біжутерія, будь-який штучний товар. З окремих листів перфорованого фону можна зібрати цілісний стелаж. Зібрані разом стелажі з перфорованими фонами складуть єдиний вітринний простір, який гармонійно виглядає у стилістиці будь-якого дизайну.
Торгове обладнання компанії відрізняється лаконічністю кольорової гами та максимальною функціональністю. Надійність обладнання разом із естетичним зовнішнім виглядом – безумовний плюс, що у результаті підвищує лояльність та інтерес вашого потенційного клієнта.
Придбати будь-які комплектуючі до торгових стелажів ви можете безпосередньо з нашого складу. Також готові зробити стелажі та перфоровані фони з нестандартними розмірами під індивідуальне замовлення. Будемо раді взаємовигідній співпраці, підберемо вам найбільш оптимальний варіант із прорахунками та готовим комплексним рішенням. Вибирайте професіоналів, це заощаджує ваші сили та час!
Ми пропонуємо бездоганну якість за цінами безпосередньо від виробника!
Телефонуйте вже зараз!


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Довжина: 900мм
Висота: 350мм
Глибина загальна: 20мм
Діаметр отворів: 6мм
Товщина металу: 1,2мм
Крок отворів: 30мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 745 ₴

















