Фон із зачепом "Ластівчин хвіст" 900*350*0,8мм. Фон в опору, панель в стелаж

- Під замовлення
- Код: 46055/9016
Відправка з 29 квітня 2026567 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Фон із зачепом "Ластівчин хвіст" 900*350*0,8мм

Фон використовують у збірних стелажах як роздільник між секціями чи стінною. Зібрані разом стелажі з фонами складуть єдиний вітринний простір, який гармонійно виглядає у стилістиці будь-якого дизайну.
Придбати будь-які комплектуючі до торгових стелажів ви можете безпосередньо з нашого складу. Також готові зробити стелажі та перфоровані фони з нестандартними розмірами під індивідуальне замовлення. Будемо раді взаємовигідній співпраці, підберемо вам найбільш оптимальний варіант із прорахунками та готовим комплексним рішенням. Вибирайте професіоналів, це заощаджує ваші сили та час!
Ми пропонуємо бездоганну якість за цінами безпосередньо від виробника!
Телефонуйте вже зараз!


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Довжина: 900мм
Висота: 350мм
Глибина загальна: 20мм
Товщина металу: 0,8мм
Крок отворів: 30мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 567 ₴


















