Опора пристінна LUNA-150, з одним пробоєм під нижню полицю H1500 s1,5 (тр.60x30)

- Під замовлення
- Код: 40171/9995
Відправка з 02 травня 2026922 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Опора пристінна LUNA-150, з одним пробоєм під нижню полицю H1500 s1,5 (тр.60x30)
Опора з можливістю кріплення нижньої полиці і з перфорацією призначена для збірного стелажу, в перфорацію кріпляться полкотримачі, дуги, кронштейни або фони. Такий стелаж - це торговий конструктор, стійкий та надійний.
Придбати будь-які комплектуючі до торгових стелажів ви можете безпосередньо з нашого складу. Також ми готові зробити торговельні стелажі та комплектуючі з нестандартними розмірами під індивідуальне замовлення. Будемо раді взаємовигідній співпраці, підберемо для вас найбільш оптимальний варіант з прорахунками та готовим комплексним рішенням. Вибирайте професіоналів, це заощаджує ваші сили та час!
Ми пропонуємо бездоганну якість за цінами безпосередньо від виробника!
Телефонуйте вже зараз!


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Висота: 1570мм
Товщина металу: 1,5мм
Глибина: 500мм
Профіль: 30х60мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 1570 мм |
- Ціна: 922 ₴























