Стягель (перемичка) посилений 800-3020-8 L800 s0,8 (тр.30x20), комплектуючі у торговий стелаж

- Під замовлення
- Код: 43002/9016
Відправка з 02 травня 2026153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Стягель (перемичка) посилений 800-3020-8 L800 s0,8 (тр.30x20)
Перемичка посилена використовується як сполучна перемичка для опор стелажу. Такий стелаж – це збірний конструктор. Ви можете зібрати його на свій розсуд, вибравши ті комплектуючі, які необхідні.
Придбати будь-які комплектуючі до торгових стелажів ви можете безпосередньо з нашого складу. Також готові зробити стелажі та перфоровані фони з нестандартними розмірами під індивідуальне замовлення. Будемо раді взаємовигідній співпраці, підберемо вам найбільш оптимальний варіант із прорахунками та готовим комплексним рішенням. Вибирайте професіоналів, це заощаджує ваші сили та час!
Ми пропонуємо бездоганну якість за цінами безпосередньо від виробника!
Телефонуйте вже зараз!


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Длина: 776мм
Профіль: 30х20х0.8мм
Тяга посилена: 2.0мм 80*25мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Каркас |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 776 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 153 ₴






















