Дуга 1200-300-3015 НЧ вішало L1200 W300 s0,8 (тр.30x15). Торговельні комплектуючі та аксесуари під торгове обладнання для одягу

- Під замовлення
- Код: 43124/9995
Відправка з 29 квітня 2026256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua

Торгова дуга вішала для магазину одягу.
Торгові дуги призначені для розвішування одягу на вішалках, плічках і т.д. Мають спеціальні зачепи для кріплення на перфоровані опори (стійки). Легко чіпляються та підходять для різної товщини металу торгових опор.
Дуги дозволяють створити індивідуальну та унікальну торгову вітрину, комбінуючи її з іншими аксесуарами.
Торгове обладнання нашого виробництва має естетичний вигляд, вписується в будь-який інтер'єр (колір можна змінити на індивідуальне замовлення), що підвищує лояльність вашого клієнта.
У нас ви знайдете величезну різноманітність різних комплектуючих та аксесуарів для торгівлі, що відрізняються за кольором, типом і розміром. Все це ви можете знайти у нашому інтернет-магазині.
Уточніть у менеджера перед замовленням правильність вибору комплектуючих та їх наявність.
Інші види різних аксесуарів ви можете знайти у нашому інтернет-магазині.


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Довжина: 1200мм
Глибина: 300мм
Профіль квадратний: 15х30х0.8мм
Товщина зачепа "черепашка": 2.0мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тримач |
| Призначення | Для одягу |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 256 ₴

















