Полиця-подіум М-600-430-8-1, (1 отвір) металева з цоколем пристінна, комплектуючі у торговий стелаж

- Під замовлення
- Код: 43581/9016
Відправка з 02 травня 2026595 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Полиця нижня пристінна металева 600*430мм
Нижня металева полиця для стелажу призначена для викладення та демонстрації різних товарів, Полиця має підсилювачі, що дозволяє викладення більш важкого товару ніж на полицях ДСП. Встановлюються полиці на опори, які мають отвори для цих полиць (якщо не впевнені, яка опора потрібна для цих полиць, зв'яжіться з менеджером або консультантом для уточнення, менеджер допоможе вам у виборі комплектуючих для стелажу).
Торгове обладнання нашого виробництва має естетичний вигляд, вписується в будь-який інтер'єр (колір можна змінити на індивідуальне замовлення), що підвищує лояльність вашого клієнта.


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Довжина: 600мм
Ширина: 430мм
Товщина листа: 0.8мм
Два підсилювачі жорсткості 30х11мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Полиця |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 595 ₴


















