Опора 2400*130мм, s1,5 (тр.60x30), стійка-вішало для торгових аксесуарів, вішалок, одягу

- Під замовлення
- Код: 99007/9016
Відправка з 31 травня 2026933 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Опора 2400*130мм, s1,5 (тр.60x30)
Даний вид опор (ніжок) використовується в магазинах чи бутіках одягу. Дозволяє заощадити торгову площу порівняно зі стандартними пристінними вішалками. За рахунок перфорації в передній частині, до стійк підходить безліч стандартних торгових аксесуарів нашого виробництва, так як крок перфорації залишився стандартним.
За рахунок наявної ніжки, встановлення та монтаж опори до стіни стає набагато швидше та легше. А два кріплення роблять її максимально стійкою.
Придбати будь-які комплектуючі до торгових стелажів ви можете безпосередньо з нашого складу. Також ми готові зробити торговельні стелажі та комплектуючі з нестандартними розмірами під індивідуальне замовлення. Будемо раді взаємовигідній співпраці, підберемо для вас найбільш оптимальний варіант з прорахунками та готовим комплексним рішенням. Вибирайте професіоналів, це заощаджує ваші сили та час!
Ми пропонуємо бездоганну якість за цінами безпосередньо від виробника!
Телефонуйте вже зараз!


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Висота: 2400мм
Товщина металу: 1,5мм
Глибина: 130мм
Профіль: 30х30мм
Відступ від стіни: 100мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Каркас |
| Призначення | Для одягу |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 2400 мм |
- Ціна: 933 ₴



















