Рама L1000 H1480 з зачіпами посилена D4 мм. Осередок 50/50мм. Сітка торгова металева під навісний інвентар та аксесуари на опорах

- Під замовлення
- Код: 99009/9016
Відправка з 30 травня 20261 335 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка накладеним платежем тільки за передоплатою!
Цей товар має великі габарити, рекомендуємо його оформляти у відділення Delivery. Delivery надсилання тільки після 100% оплати.
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Рама L1000 H1480 з зачіпами посилена дріт D4 мм. Осередок 50/50мм
Сітка в рамі із зачепами призначена для демонстрації різноманітних аксесуарів, снеків та іншої продукції на навісах. Використовуються як у продуктових магазинах, так і в магазинах одягу та бутіках.
Має по краях спеціальні зачепи під перфорацію та встановлюється на різні опори, настінні рейки та інші стійки нашого виробництва, з підходящою перфорацією.
Торгове обладнання нашого виробництва виглядає естетично, вписується в будь-який інтер'єр (колір можна змінити на індивідуальне замовлення), що підвищує лояльність вашого клієнта.
Ми виробляємо величезну різноманітність сіток (решіток) у рамах та на ніжках.
Уточніть у менеджера перед замовленням правильність вибору комплектуючих та їх наявність.





Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Висота рами: 1420мм
Ширина без зачепів: 960мм
Ширина із зачепами: 1000мм
Осередок 50/50мм
Виконана з профільної труби 15х15х0, 8мм
Діаметр дроту: 4мм
Зачепів: 6 шт
Рама пофарбована порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Навісний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Регульовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 1420 мм |
- Ціна: 1 335 ₴















