Гачок №4 D5.0 L200. Гачки торгові металеві 10шт упаковка, під дрібногабаритні та навісні товари

- Під замовлення
- Код: 99014/9016
Відправка з 02 червня 2026242 ₴/10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 202-83-81Менеджер
- +380 (66) 202-83-90Менеджер
- +380 (68) 202-83-04Менеджер
- +380 (63) 202-83-69Менеджер
Важливо! Доставка з послугою «Післяплата» тільки за передоплатою!
Ще більше нашої продукції та аксесуарів ви можете знайти лише на нашому сайті starttorg.com.ua
Гачок №4 D5.0 L200. 10шт упаковка
Гачок - це один із найпоширеніших способів викладення підвісного товару на вітрини (сітки, сітки в рамах або перфорацію). Така викладка є зручною як для покупця, так і для продавця. Дозволяє зручно сортувати продукцію та має привабливий та зрозумілий для клієнта вигляд.
Наявність у вас різних розмірів і конфігурацій гачка, так само сприяє зручності в роботі, залежно від мети легко переставляються разом із товаром, що суттєво економить час і дає можливість гнучко та швидко змінювати конфігурацію вітрини.
Торгове обладнання нашого виробництва має естетичний вигляд, вписується в будь-який інтер'єр (колір можна змінити на індивідуальне замовлення), що підвищує лояльність вашого клієнта.
У нас ви знайдете величезну різноманітність різних гачків.


Бажаєте обладнання за індивідуальними розмірами та кольором?
Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей вашого проекту. Безкоштовна розробка проекту та розрахунок вартості для нашого обладнання займає від одного робочого дня, залежно від складності.
Упаковка 10 шт.
Робоча довжина (без зачепа та гнутого носика): 200мм
Діаметр дроту: 5.0мм
Товщина металу зачепу: 1.4мм
Забарвлена порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гачки |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 242 ₴/10 шт.





















